Mateřská škola Lučany nad Nisou
Příspěvková organizace

Jako ředitelka mateřské školy Lučany nad Nisou bych chtěla poděkovat panu Švandrlíkovi za jeho profesionální, ale přesto velmi lidský a vstřícný přístup a ochotu při uvádění do praxe našich, někdy nereálných námětů na vybavení tříd, šaten, leháren, umyváren a ložnic v mateřské škole. S panem Švandrlíkem spolupracuji již bezmála 8 let a vždy odvedl perfektní práci a byl vždy ochoten plnit i ta nejodvážnější přání, jelikož dobře věděl, že se vždy jedná o estetické zkvalitňování prostředí pro naši nejmladší generaci. V letošním roce bych však chtěla poděkovat i za kontakt na firmu Spoltex, která se zabývá podlahovými krytinami a úzce spolupracuje s firmou Školka na klíč pana Švandrlíka. Jelikož od září otevíráme další třídu mateřské školy, ocenila jsem, že vybavení třídy proběhlo od nábytku až po polštáře a deky s povlečením a prostěradly. Školka na klíč Vám vybaví prostory od A až do Z a vždy rychle, účelně a kvalitně. Spolupráci s firmou pana Josefa Švandrlíka mohu zcela doporučit.

S pozdravem
Bc. Červová Naděžda
ředitelka MŠMateřská Škola Písnička Neratovice

V létě roku 2012 probíhala na naší škole rekonstrukce sociálních zařízení. V krátkém časovém úseku jsem potřebovala rychle vyrobit věšáky na ručníky do 4 tříd. Pan Josef Švandrlík ochotně vyšel vstříct, osobně několikrát přijel, prokonzultoval a věšáky namontoval podle dohody.
Jeho přístup je profesionální s maximální spolehlivostí.
Z hlediska kvality, estetického provedení a ceny jsem velmi spokojena a ráda se na tuto firmu znovu obrátím s jinou zakázkou a doporučím i ostatním.

Stanislava Beranová
MŠ Písnička Neratovice


 

Mateřská škola Kostička

V loňském školním roce 2011/2012 se otvírala naše nová mateřská škola KOSTIČKA v Milovicích.
V rámci zařizování budovy nábytkem nám byla nabídnuty také čistící prostředky od společnosti Amway. Zpočátku jsem byla velmi nedůvěřívá, protože mi podobné druhy prodeje a nákupu nejsou moc blízké, ale postupně jsem se přesvědčila o vysoké kvalitě nabízených produktů. Zástupce firmy Amway nám v MŠ předvedl, jak se s výrobky pracuje, jak a proč se ředí, na co který používat, aby se docílilo co nejvyšší účinnosti a také hospodárnosti. Vzhledem k tomu, že jsme se zároveň zapojili do projektu "Školka blízká přírodě", bylo pro nás důležité, aby prostředky byly na ekologické bázi, to znamená nepoškozovaly životní prostředí a zároveň nebyly škodlivé pro děti. Amway a její patentovaný systém 100% biologické odbouratelnosti Bioquest Formula nastavuje nejvyšší standardy.
Dalším kritériem byla vůně. Nechtěla jsem, aby byla školka cítit chlorovým dezinfekčním prostředkem (savem), či podobnými desinfekcemi. Vůně prostředků Amway jsou opravdu moc příjemné a nedráždí. Savo použijeme opravdu jen vyjímečně, když je to z hlediska hygieny nezbytné- většinou na toaletách.No a co se týká hospodárnosti, ušetřili jsme peníze i čas za další objednávání či nakupování, protože nám balíček čistících prostředků vydrží na celý školní rok.

S pozdravem
Jana Křišťanová
Mateřská škola Kostička, MILOVICE


 

Mateřská škola Český Brod - Liblice, Lstibořská 183, okres Kolín

Z důvodu rozšíření kapacity naší MŠ o jednu třídu na odloučeném pracovišti jsem oslovila p. Josefa Švandrlíka s požadavkem na výrobu, dodávku a montáž několika nábytkových sestav a nezbytného vybavení třídy mateřské školy. Jednalo se o dřevěné vestavěné skříně na lůžkoviny, úložné prostory na dětská lehátka s posuvnými dveřmi, věšáky na ručníky, regál s přihrádkami pro pitný režim, botník, dětská zrcadla do umývárny.
P. Švandrlík vše několikrát konzultoval, pružně reagoval na vzniklé připomínky a případné další nápady vzniklé při plánování operativně vyřešil ještě před objednávkou. Osobně několikrát navštívil rekonstruované prostory z důvodu zaměření, zajímal se o přesný účel výrobku, aby byl zajištěn požadavek bezpečnosti z hlediska pobytu dětí, z hlediska charakteru a kvality materiálu. V průběhu výroby byl ochoten opakovaně osobně navštívit školu a dohodnout se na případných drobných úpravách, vstřícně reagovat na naše změny v požadavcích ještě před vlastní realizací dodávky jak telefonicky, osobně i e-mailem. Realizace proběhla v průběhu března 2012.
Montáž byla provedena za jeho dohledu, realizace probíhala po částech přesně dle stanoveného harmonogramu. Při dodání byla předána veškerá dokumentace včetně potvrzení o odpovídající kvalitě materiálů, ze kterých jsou dřevěné prvky zhotoveny.
P. Švandrlík zajistil škole dále za velmi výhodných podmínek i nezbytné úklidové pomůcky (vysavač, úklidový vozík s doplňky).
Přístup p. Švandrlíka hodnotím jako zcela profesionální a zodpovědný. S předaným dílem jsem velmi spokojena jak z hlediska kvality, tak z hlediska estetického provedení a zejména účelnosti. Osobně i telefonicky si již při plném provozu třídy zjišťoval, zda jím dodané výrobky odpovídají našim požadavkům a zda jsou plně funkční.

Spolupráci s firmou p. Josefa Švandrlíka, skolkanaklic mohu zcela doporučit.II.mateřská škola Preciosa, o.p.s., Liberec

Dobrý den,

ráda bych se tímto vyjádřila k výrobku vysavač PLAY 202 STEEL .
Delší dobu jsem sháněla pořádný vysavač do naší mateřské školy. Hledala jsem hlavně na internetu a vybrala jeden výrobek.Již ve chvíli, kdy jsme vysavač obdrželi jsem tušila, že jsem udělala chybu-nebyly zde doloženy všechny potřebné součásti -hadice apod.a jejich dodání byl pro firmu velký problém. Nakonec jsem jim vysavač vrátila.
Již několik let spolupracujeme s p.Švandrlíkem ( vybavení nábytku ve školce, pracovní pomůcky pro děti apod)a jak "nic není náhoda" v ten den se u nás zastavila a já se ho přeptala, zda by mi nemohl poradit. Za pár dnů jsem obdržela @ i s nabídkou doporučeného!!! vysavače pro nás.
Všechno bylo jinak-vysavač k nám byl doručen osobně, vysvětlena obsluha a údržba...a hlavně jsme s ním víc než hodně spokojeni!!! Je tichý, savost se dá krásně nastavit, dobře se s ním manipuluje při pohybu při práci a na první pohled je na něm vidět, že to není žádné "šidítko Made in China".
Tímto využívám těchto stránek a moc moc vysavač PLAY 202 STEEL do podobných zařízení doporučuji a ještě jednou děkuji p. Švandrlíkovi za jeho doporučení doporučení.

Helena Janotová
II.mateřská škola Preciosa,o.p.s.


Napište nám

V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit, rádi Vám poradíme.

Telefon:+420 602 457 511

Napište nám
Reklama