Flexibilní dopadová plocha z elastomeru

U této certifikované dopadové plochy Vás již nečekají žádné další investice do úpravy podloží ! Flexibilní dopadová plocha je dodávána v rolích o rozměru 2m x 10m. Instalace je velmi snadná a zvládne ji i naprostý laik. Jednoduše se rozmotá na místě, předem určeném a uchytí se k zemi speciálními plastovými hřeby, dlouhými 14cm, které jsou již v ceně !

Flexibilní dopadová plocha je vyrobena z elastomeru a je určena mimo jiné pro použití na dětských hřištích a všude tam, kde je požadováno měkčí podloží pro případ pádu.

Při instalaci flexibilní plochy na již zatravněném povrchu se tráva pouze poseče sekačkou na minimální výšku a následně se provede instalace. Tráva následně proroste, zpevní a vyztuží celý povrch. Údržba dopadové plochy je stejná jako u běžné údržby trávníku, tedy běžně se seká. To znamená, že trávník je zesílen a je tam krásný, přirozeně vypadající trávník s povrchem, který tlumí nárazy. Flexibilní dopadovou plochu lze kdykoliv demontovat a není nutná úprava podloží.

Flexibilní dopadová plocha pryžová


Opět další novinka v sortimentu naší společnosti. Testováno v souladu s ČSN EN 1177:1998 ; 3m kritická výška pádu.
Tvarovatelnáná a protiskluzová buněčná struktura s vynikající trvanlivostí. Rychlá a jednoduchá montáž : žádné zvláštní dovednosti nebo vybavení není nutné. Certifikováno na 3m kritické výšky pádu !

U této certifikované dopadové plochy Vás již nečekají žádné další investice do úpravy podloží ! Dopadová plocha je dodávána o rozměru 1m x 1,5m. Instalace je velmi snadná a zvládne ji i naprostý laik. Jednoduše se umístí na místo, předem určeném a uchytí se k zemi speciálními plastovými hřeby, dlouhými 14cm, kteréhttp://www.webimex.cz/new/wp-admin/post.php?post=456&action=edit jsou již v ceně !

Bezpečnostní pryžová rohož společnosti WEBIMEX s.r.o. je šetrná k životnímu prostředí, protiskluzná, tlumící nárazy a bezpečná pro použití na většině povrchů. Je ideální pro použití na dětských hřištích, většině multifunkčních hřišť a kolem houpaček. Rohož je vyrobena z recyklované pryže, je snadno položitelná na trávník a je následně ukotvena k zemi plastovými hřeby. Tráva následně krásně přes rohož proroste díky otvorům v rohoži.

Testováno v souladu s ČSN EN 1177:1998 ; 3m kritická výška pádu.

Tvarovatelnáná a protiskluzová buněčná struktura s vynikající trvanlivostí.

Rychlá a jednoduchá montáž : žádné zvláštní dovednosti nebo vybavení není nutné


Výhody :

- Žádné další investice do úpravy podloží !

– Protiskluzový a vodu propustný povrch

– Kritická výška pádu 1,8m (EN 1177 – bezpečnostní povrchy dětských hřišť)

– Snadná instalace

– Může být snadno přizpůsobeny na určitý rozměr (i atypický)

– Příjemné provozní vlastnosti pro člověka i zvířata

– Snižuje hladinu hluku

– Instalace i na nerovném povrchu

– Při instalaci je možné dopadovou plochu „stříhat“ do libovolných tvarů

– Vhodné i pro vozíčkáře a kočárkyNapište nám

V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit, rádi Vám poradíme.

Telefon:+420 602 457 511

Napište nám
Reklama