TERMÍN DODÁNÍ ZBOŽÍ
Termín dodání objednaného zboží: Dětský nábytek pro školky 4-8 týdnů od potvrzení objednávky.Školní nábytek pro školy 8-12 týdnů od potvrzení objednávky.

TERMÍN DODÁNÍ OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ BĚHEM LETNÍCH PRÁZDNIN
Během letních prázdnin projednáváme termín dodání individuálně, vzhledem k množství, typu nábytku, aktuálního stavu výrobních kapacit a dnů dodání před otevřením nového školního roku. V případě potřeby jsme schopni Vám zajistit a dodat školní a dětský nábytek dle skladových zásob a aktuálního stavu výrobních kapacit v nejkratším možném termínu do 1 týdne od přijaté objednávky.

TERMÍNY DODÁNÍ BONUS ZDARMA
Veškeré bonusy zasíláme doporučeně na adresu školy do 4 - 8 týdnů, dle skladových zásob po dodání zboží.

NÁHRADNÍ PLŇENÍ
Nabízíme možnost využití tzv. náhradního plnění dle § 81 odst. 2 písm. b) zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti. V případě zájmu o náhradní plnění nás prosím předem kontaktujte.

PRODLENÍ ZÁKAZNÍKA S PLATBOU FAKTURY
Při prodlení kupujícího s platbou faktury o více než 60 dnů, podává prodávající bez jakýchkoliv dalších výzev žalobní návrh o zaplacení pohledávky v místě a věcně příslušnému soudu. Tímto kupující ztrácí právo na slevy nebo bonusy a zákazníkovi budou slevy doúčtované a bonusy nedodané.


PLATEBNÍ PODMÍNKY
Školy, mateřské školy, státní organizace:Zaslání objednávky emailem, poštou, faxem. Splatnost faktury 10 dní. Zboží bude dodáno až po uhrazení faktury. Firmy, soukromé osoby:Po zaslání závazné objednávky, Vám bude zasláno potvrzení o přijetí objednávky a zároveň Vám bude zaslána zálohová faktura ve výši 100%, dle dohody se splatností 10 dní. Po přijetí platby na účet firmy, bude teprve považována objednávka z naší strany za závaznou.

DODÁNÍ
Dětský nábytek dopravujeme vlastními firemními vozy. Účtována je jen jedna cesta k zákazníkovi.Je možnost individuální dohody na ceně s ohledem na objem objednávky a vzdálenost. Poštovné a balné:některé typy školního a dětského nábytku zasíláme poštou, nebo přepravní službou. Účtováno je poštovné a balné dle nákladů.

MONTÁŽ NÁBYTKU
Veškerý školní nábytek dodáváme kompletní a smontovaný.

KVALITA
Všechno zboží je vyroben v nejvyšší kvalitě a ze zdravotně nezávadných materiálů odpovídajících evropským standardům. Všechny atesty jsou k dispozici u dodavatele. Nábytek je vyráběn ve shodě s normami EVROPSKÉ UNIE, označený ČSN EN 1729 - 1:2007 a ČSN EN 1729 - 2:2007.


Napište nám

V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit, rádi Vám poradíme.

Telefon:+420 602 457 511

Napište nám
Reklama